RSS



Startnummer

Här kommer startnummer på de tävlande i Bikini Fitness, Women’s Physique, Men’s Physique, Bodyfitness, Classic Bodybuilding och Bodybuilding publiceras, så ni snabbt kan kolla vem en tävlande är. Nedanstående klassindelningar är preliminära tills efter inregistreringen.

1 Charlotte Stenberg Team K.O. Store, Helsingborg BiF V
2 Camilla Gennel Rosén TC Strongbysweden, Lidköping BiF V
3 Eliz Stigsdotter Athletes by Melin, Nacka BiF V
4 Eleonor Lilja Enköpings Styrkelyftarförening BiF V
5 Theresia Vörös Team Swedish Supplements, Partille BiF V
6 Viveca Östlund Team JF Athletes, Malmö BiF V
7 Painika Bagge Team Chipset, Linköping BiF V
8 Jessica Billberg Team Gymstar.se, Lund BiF V
9 Karin Eldblom Örebro Kraftsportklubb BiF V
10 Isabella Hallberg Gnesta Gym BiF V
11 Cecilia Malmqvist Team Proteinbutiken, Gävle BiF V
12 Linda Eriksson Team Shape by Sharam, Alingsås BiF V
13 Ulrika Lindström Team Diamond Fitness, Vaggeryd BiF V
14 Nellie Malm Frelin Team Power Eskilstuna BiF J -160
15 Suzanna Anzén Team MM Sports, Göteborg BiF J -160
16 Emilia Skoglund Team BTB, Karlstad BiF J -160
17 Isabell Kuz Team EA by Proteinbolaget, Stockholm BiF J -160
18 Julia Elfving Team Sportcenter Ö-vik, Örnsköldsvik BiF J -160
19 Jonna Liljeroth Team Diamond Fitness, Vaggeryd BiF J -160
20 Felicia Hedberg Team BTB, Karlstad BiF J -166
21 Mimmi Sverdrup Team EA by Proteinbolaget, Stockholm BiF J -166
22 Mimmi Olsson Fitness By Aspen, Halmstad BiF J -166
23 Elina Dahlgren Team JF Athletes, Malmö BiF J -166
24 Linda Malmberg Tempo Training, Västerås BiF J -166
25 Josefine Söderberg Team Athletic Store, Skellefteå BiF J -166
26 Ewelina Aronsson Oskarshamns Kraftsportklubb BiF J -166
27 Matilda Isaksson Team Athletic Store, Skellefteå BiF J +166
28 Zahra Ibrahim Team Tillskottsbolaget, Halmstad BiF J +166
29 Emma Hammarbo Team EA by Proteinbolaget, Stockholm BiF J +166
30 Matilda Lundin Örebro Kraftsportklubb BiF J +166
31 Emelie Williamsson VGS Fitness, Göteborg BiF J +166
32 Helena Ljungström Team B-Strong, Nacka BiF J +166
33 Stina Lundmark Team Diamond Fitness, Vaggeryd BiF J +166
34 Emelie Lindgren Team iForm, Haninge BiF J +166
35 Emma Lingman TC Strongbysweden, Lidköping BiF J +166
36 Jenny Romare Team Ironworks, Sundsvall BiF S -160
37 Eva Fönmo The Bronson Project, Mjölby BiF S -160
38 Jessica Lopez Team Iron Link, Uppsala BiF S -160
39 Isabelle Sen Team MM Sports, Göteborg BiF S -160
40 Michelle Alarcon VGS Fitness, Göteborg BiF S -160
41 Madeleine Norén Team Sportcenter Ö-vik, Örnsköldsvik BiF S -160
42 Marie Johansen Athletic Performance, Varberg BiF S -160
43 Camille Ridde Team EA by Proteinbolaget, Stockholm BiF S -163
44 Linda Nors Trönninge Motions Center, Halmstad BiF S -163
45 Karolina Abran Team Nutramino, Stockholm BiF S -163
46 Sofia Forsberg Team Ironsport, Västerås BiF S -163
47 Emelie Löfgren Team All In Gym Fitness, Anderstorp BiF S -163
48 Sandra Leijonfalk Team Boxen Umeå BiF S -163
49 Maria Rudebo Team MM Sports, Göteborg BiF S -166
50 Linn Gustafsson Örebro Kraftsportklubb BiF S -166
51 Josefine Åstrand Team FNF, Helsingborg BiF S -166
52 Josefine Ranström Team Tillskottsbolaget, Halmstad BiF S -166
53 Lisa Swedenborg Team MM Sports, Göteborg BiF S -166
54 Karolina Busznyák Perfect Body Center Tumba BiF S -166
55 Linda Hautajärvi Momentum Virium, Säffle BiF S -166
56 Caroline Lundgren Team Diamond Fitness, Vaggeryd BiF S -169
57 Clarice Pereira Team Svensk Sport Nutrition, Stockholm BiF S -169
58 Caroline Pettersson Tempo Training, Västerås BiF S -169
59 Elin Gustafsson Team Fitnesslife Sweden BiF S -169
60 Sabina Tetri Delta Gym, Stockholm BiF S -169
61 Martina Hammar Larsson Team MM Sports, Göteborg BiF S -169
62 Eleonore Landhage Team Ironsport, Västerås BiF S -169
63 Linda Breime Team MM Sports, Göteborg BiF S -169
64 Johanna Didriksson Team Proteinexperten, Norrköping BiF S -169
65 Isabella Widjestrand AL Coaching, Jönköping BiF S -169
66 Mia Henriksson Team Rise Above, Eskilstuna BiF S -169
67 Caroline Gustavsson Fitness By Aspen, Halmstad BiF S -169
68 Camilla Sievert Fitnessguru, Stockholm BiF S -172
69 Jenny Andersson Team Muscle.se, Linköping BiF S -172
70 Victoria Thornberg Team K.O. Store, Helsingborg BiF S -172
71 Kikki Ivanoff Team JF Athletes, Malmö BiF S -172
72 Emma Bergendahl Iron Stable Bodybuilding, Svenljunga BiF S -172
73 Linn Axelsson Delta Gym, Stockholm BiF S -172
74 Sophie Hederström Athletic Performance, Varberg BiF S +172
75 Lovisa Åström AL Coaching, Jönköping BiF S +172
76 Rebecka Smith Team Hypernova, Kristinehamn BiF S +172
77 Jennifer Pettersson Team Sportcenter Ö-vik, Örnsköldsvik BiF S +172
78 Ulrika Andersson Team Rise Above, Eskilstuna BiF S +172
79 Tilda Sjöberg Team Troija Nutrition, Tibro BiF S +172
80 Amanda Lauritzen Team JF Athletes, Malmö BiF S +172
81 Maria Sjöåsen Team Ironsport, Västerås BiF S +172
82 Åsa Engström Iron Stable Bodybuilding, Svenljunga BiF S +172
83 Desirée Larsson Dahlberg Team Tillskottsbolaget, Halmstad BiF S +172
84 Stephanie Landeros Garcia Team Shape by Sharam, Alingsås BiF S +172
85 Johanna Eriksson Team Iron Link, Uppsala BiF S +172
86 Elin Degerström Team Nutrifarm, Stallarholmen BiF S +172
87 Susanne Johansson Vaara Team Ironhouse, Trollhättan WP S -163
88 Ulrika Skarin Momentum Virium, Säffle WP S -163
89 Elin Lind Team Palmell, Hägersten WP S -163
90 Malin Myrsäter Team Final Research, Vetlanda WP S -163
91 Amela Bajramovic Team Palmell, Hägersten WP S -163
92 Malou Holmström Team Swedish Supplements, Partille WP S +163
93 Jessica Frid Team JS, Tyresö WP S +163
94 Malin Axelsson Team Ironsport, Västerås WP S +163
95 Malwina Dopierala Team Shape by Sharam, Alingsås WP S +163
96 Sabina Andersen Team Elit Jönköping WP S +163
97 Nina Roschier Team Gumse Gym, Sollentuna BF V
98 Liza Jansdotter VGS Fitness, Göteborg BF V
99 Tereza Andersson Team reFitness, Örebro BF V
100 Catarina Eriksson Team Ironsport, Västerås BF V
101 Camilla Höglund Team Ironsport, Västerås BF V
102 Patricia Moscoso Tempo Training, Västerås BF V
103 Kicki Nilsson Team reFitness, Örebro BF V
104 Gitt Sjöberg Team FNF, Helsingborg BF V
105 Mia Wicklander Team Ironsport, Västerås BF V
106 Nina Nordin Team Ironworks, Sundsvall BF V
107 Sandy Van Langenberg AL Coaching, Jönköping BF V
108 Agnes Cort Team In Shape, Uppsala BF V
109 Helena Jacobsen Delta Gym, Stockholm BF V
110 Pernilla Valsinger Gnesta Gym BF V
111 Rebecca Lundgren Team JF Athletes, Malmö BF J
112 Nora Ahlqvist Tempo Training, Västerås BF J
113 Victoria Vidén Team MM Sports, Göteborg BF J
114 Malin Lindberg Team Svensk Sport Nutrition, Stockholm BF J
115 Emelie Lundkvist BodyStrong Fitness Europe, Östersund BF J
116 Emma Ljunggren Team Tillskottsbolaget, Halmstad BF J
117 Karolin Laudon Team K.O. Store, Helsingborg BF J
118 Madelene Degeryd Team Golden Physique, Göteborg BF J
119 Gabrielle Lindfors Athletic Performance, Varberg BF J
120 Lovisa Lundström Team Diamond Fitness, Vaggeryd BF J
121 Josefin Erixon Fitnessguru, Stockholm BF J
122 Josefine Sinclair Team MM Sports, Göteborg BF S -158
123 Angelica Ljung Team Tillskottsbolaget, Halmstad BF S -158
124 Frida Karlsson Arvika Träningscenter Atletklubb BF S -158
125 Stephanie Löfgren Team Proteinexperten, Norrköping BF S -163
126 Erica Weidenstolpe Team Muskelbygget, Vimmerby BF S -163
127 Emmi Immonen Team Troija Nutrition, Tibro BF S -163
128 Victoria Andersson My Coach Athletes, Kungsbacka BF S -163
129 Jessica Jonstad Team Proteinbutiken, Gävle BF S -163
130 Angela Berggren Team Forever Fit by Better Bodies, Stockholm BF S -163
131 Cecilia Hedberg Athletic Performance, Varberg BF S -163
132 Marica Almfalk Dreamteam by Sussis Fitness, Bålsta BF S -168
133 Adisa Dzakulic Team Gymgrossisten Butik, Stockholm BF S -168
134 Anna Gustafsson Örebro Kraftsportklubb BF S -168
135 Emma Österman Tempo Training, Västerås BF S -168
136 Elina Lindroth Team Proteinbutiken, Gävle BF S -168
137 My Wennerström Team JF Athletes, Malmö BF S -168
138 Alexandra Wetterberg Tempo Training, Västerås BF S -168
139 Hanna Mattisson Musclezone, Malmö BF S -168
140 Sara Berglund Vegan Fitness Team, Tullinge BF S +168
141 Karin Mattsson Team Budo & Fitness, Hägersten BF S +168
142 Malin Hillergård Team In Shape, Uppsala BF S +168
143 Madelene Karlsson Team Diamond Fitness, Vaggeryd BF S +168
144 Jenny Packalèn Team EA by Proteinbolaget, Stockholm BF S +168
145 Maria Johansson Team Ironsport, Västerås BF S +168
146 Emelie Söderström Dreamteam by Sussis Fitness, Bålsta BF S +168
147 Alexandra Andersson Team Top Fitness, Malmö BF S +168
148 Nathalie Almqvist Håbo Atletklubb BF S +168
149 Matilda Ebbesson Trönninge Motions Center, Halmstad BF S +168
150 Mattias Brockert Delta Gym, Stockholm MP V
151 Henrik Berg Team Proteinbutiken, Gävle MP J -178
152 Hasan Alshami Team EA by Proteinbolaget, Stockholm MP J -178
153 Linus Eliasson Team Gymstar.se, Lund MP J -178
154 Hamed Traore Team SS Lifestyle, Eskilstuna MP J -178
155 Zaker Mohammadi Team EA by Proteinbolaget, Stockholm MP J -178
156 William Nilsson Team EA by Proteinbolaget, Stockholm MP J -178
157 Tim Hansen Team Sisu Nutrition, Stockholm MP J -178
158 Billy Chailak Team Balevasi, Göteborg MP J -178
159 Thomas Nguyen Team JF Athletes, Malmö MP J -178
160 Ahmed Shameel Team SS Lifestyle, Eskilstuna MP J -178
161 Reza Jafari Team Krafta, Grödinge MP J +178
162 Hampus Botvid Team ICANIWILL, Sollentuna MP J +178
163 Nouhad Jalloul Fitnesshouse, Borlänge MP J +178
164 Fredrik Sjögren AL Coaching, Jönköping MP J +178
165 Jerzy Howako Team reFitness, Örebro MP J +178
166 Philip Alstig Gnesta Gym MP J +178
167 Adam Janha VGS Fitness, Göteborg MP J +178
168 Liban Mohamed Musclezone, Malmö MP J +178
169 Filip Jansson Fitnesshouse, Borlänge MP J +178
170 Ruslan Gorten Team Gumse Gym, Sollentuna MP J +178
171 Faustas Nazarovas VGS Fitness, Göteborg MP J +178
172 Adam Howako Team reFitness, Örebro MP J +178
173 Christoffer Sundbom Team Tillskottsbolaget, Halmstad MP J +178
174 John Hansson Team Ironworks, Sundsvall MP J +178
175 Patrik Pires Team MM Sports, Göteborg MP J +178
176 Islam Ali Team MM Sports, Göteborg MP J +178
177 Albin Björck Fitnessguru, Stockholm MP J +178
178 Kawar Rashid Fitnessguru, Stockholm MP S -174
179 Jack Johansson Team FNF, Helsingborg MP S -174
180 Hossein Sadjadi Fitnesshouse, Borlänge MP S -174
181 Niclas Carsten Team FNF, Helsingborg MP S -174
182 Reza Arabgoeini Goeini Team Shape by Sharam, Alingsås MP S -174
183 Marcus Wickman Strongman Tidaholm MP S -174
184 Osber Rosemberg Davila Team Proteinexperten, Norrköping MP S -174
185 Christian Taura Team SS Lifestyle, Eskilstuna MP S -174
186 Yameen Mathiab Växer Gym, Kalmar MP S -174
187 Martin Arvidsson Gladius Gym, Halmstad MP S -174
188 Daniel Higor Athletes by Melin, Nacka MP S -174
189 Patrik Lindholm Team K.O. Store, Helsingborg MP S -178
190 Anders Lilienberg Team In Shape, Uppsala MP S -178
191 Christoffer Samuelsson Team Tillskottsbolaget, Halmstad MP S -178
192 Markus Arkko Team reFitness, Örebro MP S -178
193 Mikael Andersson Body Fuel, Göteborg MP S -178
194 Alexander Lundborg Örebro Kraftsportklubb MP S -178
195 Ibrahim Albatal Team SS Lifestyle, Eskilstuna MP S -178
196 Milorad Morosan Team Shape by Sharam, Alingsås MP S -178
197 Adam Mittjas Team Krafta, Grödinge MP S -182
198 Hampus Mårtensson Team K.O. Store, Helsingborg MP S -182
199 Behnam Sh-Dadkhah Team Hypernova, Kristinehamn MP S -182
200 Johnny Isgren Team Gymstar.se, Lund MP S -182
201 Mattias Jancauskas Delta Gym, Stockholm MP S -182
202 Hasan Farhan Team MBN, Växjö MP S -182
203 Adam Mosa Nordic Shape, Stockholm MP S -182
204 Adam Broberg Team PersonBästa, Lidköping MP S -182
205 Håkan Svensson Team Gumse Gym, Sollentuna MP S -182
206 Syed Zohair Hussain Team Muscle.se, Linköping MP S -182
207 Said Darabinia Team Gumse Gym, Sollentuna MP S -182
208 Simon Jouchims Team MM Sports, Göteborg MP S -182
209 Renato Salvatierra Team Muscle.se, Linköping MP S -182
210 Per Rosenlind Team Gymgrossisten Butik, Stockholm MP S -182
211 Fredrik Rösnäs Team Troija Nutrition, Tibro MP S -182
212 Noa Sandberg Team MM Sports, Göteborg MP S -182
213 Cesar Risco Alba Naitisport Team, Lund MP S -182
214 Andreas Eriksson Kroppsbolaget, Svenstavik MP S -182
215 Henrik Ohlsson Team PersonBästa, Lidköping MP S +182
216 Sebastian Svensson Team EA by Proteinbolaget, Stockholm MP S +182
217 Peter Granat Team MM Sports, Göteborg MP S +182
218 Abdelkebir Grichat Team Ironsport, Västerås MP S +182
219 Mats Norström Team Gymgrossisten Butik, Stockholm MP S +182
220 Emil Karlsson Team Flex, Stockholm MP S +182
221 Filip Gunnarsson Team MM Sports, Göteborg MP S +182
222 Albin Stolt Team JF Athletes, Malmö MP S +182
223 Genri Teivald Team Shape by Sharam, Alingsås MP S +182
224 Nicholas Cort Team In Shape, Uppsala MP S +182
225 Oskar Olers Team Proteinexperten, Norrköping MP S +182
226 Per Heydorn Fitnessguru, Stockholm MP S +182
227 Jim Ohlsson Örebro Kraftsportklubb MP S +182
228 Sarmad Weli Team MBN, Växjö MP S +182
229 Patrik Malmfelt Växer Gym, Kalmar CBB V
230 Patrik Strandberg Team Shape by Sharam, Alingsås CBB V
231 Gaston Salazar Gnesta Gym CBB V
232 Gustav Eneholm Delta Gym, Stockholm CBB V
233 Adam Hamrö Team EA by Proteinbolaget, Stockholm CBB J
234 Marcus Ahlström Team MM Sports, Göteborg CBB J
235 Oscar Wrede Team JS, Tyresö CBB J
236 Ibrahim Karim Team Hypernova, Kristinehamn CBB J
237 Victor Nylander Team Proteinbutiken, Gävle CBB J
238 Johannes Killman Team Troija Nutrition, Tibro CBB J
239 Philip Linder Helsingborgs Träningsstudio CBB J
240 Hussein Saed Team MBN, Växjö CBB J
241 David Stenberg Team Train4Cambodia, Sundsvall CBB S -175
242 Robin Ekström Team JF Athletes, Malmö CBB S -175
243 Anders Kluvanec Team Gymgrossisten Butik, Stockholm CBB S -175
244 Linus Lexman My Coach Athletes, Kungsbacka CBB S -175
245 Dan Eriksson Team MM Sports, Göteborg CBB S -175
246 Aws Abu Ali Team MM Sports, Göteborg CBB S -175
247 Martin Lönegren Gladius Gym, Halmstad CBB S -180
248 Thomas Byrinder Team Proteinbutiken, Gävle CBB S -180
249 Emil Zetterström Team Last Vikings, Bollebygd CBB S -180
250 Sufian Buba Team Ironhouse, Trollhättan CBB S -180
251 Andreas Söderlund Team Proteinbutiken, Gävle CBB S -180
252 Firdaws Rahmon Filipstads Atletklubb CBB S -180
253 Kenneth Porsen Nordic Shape, Stockholm CBB S -180
254 Johan Lind Team Haningehälsostudio CBB S -180
255 Jens Hartler Team EA by Proteinbolaget, Stockholm CBB S -180
256 Robert Dibell Team Ironsport, Västerås CBB S +180
257 Kim Lundin Team In Shape, Uppsala CBB S +180
258 Ludvig Fjellström Team Brand New Tribe, Norsborg CBB S +180
259 Christian Nyquist Team Final Research, Vetlanda CBB S +180
260 Kenny Sydhagen Skrotnissarna Trosa CBB S +180
261 Christoffer Antila Delta Gym, Stockholm CBB S +180
262 Sammy Zabel Delta Gym, Stockholm CBB S +180
263 Robin Andersson Team Swedish Supplements, Partille CBB S +180
264 Otto Reene Gonzalez Tuch Team In Shape, Uppsala BB V 40-49 -80
265 Ajmair Sangha Team Ironhouse, Trollhättan BB V 40-49 -80
266 Jimmy Norberg Momentum Virium, Säffle BB V 40-49 +80
267 Carl Svensson Team BTB, Karlstad BB V 40-49 +80
268 Ralf Brinck Team Palmell, Hägersten BB V 50-59 +80
269 Mikael Englund Pro Gym BBK, Stockholm BB V +60
270 Rasmus Olsson Team Ironhouse, Trollhättan BB J -75
271 Carl Åsell Team JF Athletes, Malmö BB J +75
272 Marcus Björk Team Elit Jönköping BB J +75
273 Jesper Jylhänlahti Team JF Athletes, Malmö BB J +75
274 Abel Fokoe Team Elit Jönköping BB S -70
275 Stefan Kilander Team Ironworks, Sundsvall BB S -70
276 Vahid Aghaei Team Shape by Sharam, Alingsås BB S -70
277 Jalal Yassine Team EA by Proteinbolaget, Stockholm BB S -70
278 Tonne Tartaglione Team Ironsport, Västerås BB S -70
279 Hilal Hidayet Team MBN, Växjö BB S -80
280 Robin Elliot Team Ironsport, Västerås BB S -80
281 Timmie Andersson Team Gymgrossisten Butik, Stockholm BB S -80
282 Marcio Filip Mercado Team EA by Proteinbolaget, Stockholm BB S -80
283 Elkhan Khortats Team Elit Nutrition, Malmö BB S -90
284 Niklas Janfjord Team K.O. Store, Helsingborg BB S -90
285 Andreas Svensson Team Gymgrossisten Butik, Stockholm BB S +90
286 Christoffer Jonsson Team Ironworks, Sundsvall BB S +90

Skriv en kommentar






© 2017 Andreas Viklund
Sidan är byggd med WordPress och det svenska temat "Dagboken" av Andreas Viklund